PRL, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski z gwiazdą
Rzadka wersja jednego z najwyższych polskich odznaczeń cywilnych i wojskowych. Oryginalne pudełko nadaniowe. Rzadkość. Lekkie ślady noszenia. Pudełko poprzecierane. Patyna, zabrudzenia. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Wymiary krzyża 62 x 72 mm. Wymiary gwiazdy 76 x 76 mm.
Estimate: EUR 92 - 138
Price realized | 115 EUR |
Starting price | 46 EUR |