Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

PRL, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski z gwiazdą
Rzadka wersja jednego z najwyższych polskich odznaczeń cywilnych i wojskowych. Oryginalne pudełko nadaniowe. Rzadkość. Lekkie ślady noszenia. Pudełko poprzecierane. Patyna, zabrudzenia. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Wymiary krzyża 62 x 72 mm. Wymiary gwiazdy 76 x 76 mm.
Estimate: EUR 92 - 138

Price realized 115 EUR
Starting price 46 EUR