II RP, Państwowa Odznaka Sportowa z legitymacją Warszawa 1935
Świadectwo wystawione przez Powiatowy Komitet W.FiP.W. w Warszawie uprawniające do nosenia odznaki klasy trzeciej stopnia II z ważnością do 31 grudnia 1937 roku. Lekkie naddarcia krawędzi na zgięciu, nadgięcie lewego narożnika. Odznaka niesygnowana, w stanie magazynowym. Stan zachowania przedmiotów bardzo dobry. Wymiary odznaki 27 x 31,5 mm
Estimate: EUR 46 - 69
Price realized | 23 EUR |
Starting price | 23 EUR |