II RP, Miniatura krzyża Virtuti Militari Kazimierz Gajewski
Bardzo ładna miniatura krzyża Virtuti Militari wykonana w zakładzie Kazimierza Gajewskiego. Nakrętka sygnowana KG. Lekkie ślady noszenia, patyna. Lekkie ubytki emalii. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Brąz, emalia, wymiary 16,5 x 31 mm.
Estimate: EUR 18 - 28
Price realized | 23 EUR |
Starting price | 11 EUR |