II RP Krzyż Niepodległości wraz z miniaturą i legitymają
W zestawie Krzyż Niepodległości, miniatura krzyża, legitymacja nadania dla kolejarza oraz pudełko. Stan zachowania krzyża bardzo dobry. Niewielkie ślady noszenia. Legitymacja stan dobry/bardzo dobry. Przetarcia i zabrudzenia. Pudełko mocno zniszczone. Brąz złocony, emalia. Wymiary 44 x 40 mm.
Estimate: EUR 92 - 138
Price realized | 106 EUR |
Starting price | 23 EUR |