II RP, Odznaka 205 Ochotniczego Pułku Artylerii Polowej
Ładny egzemplarz. Numerowana numer 411. Patyna, ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Brąz, wymiary 39 x 55 mm.
Estimate: EUR 115 - 184
Price realized | 195 EUR |
Starting price | 23 EUR |