II RP, Obrączka na serwetki po poruczniku Tadeuszu Cholewińskim 13 Pułk Ułanów Wileńskich
Interesująca pamiątka po zmarłym tragicznie oficerze Wojska Polskiego, uczestniku zawodów jeździeckich w Grudziądzu w 1931 roku. Na obrączce państwowa punca srebra próby 3 (.800) z probierni wileńskiej oraz imiennik wytwórcy. Grawerowany stopień, imię i nazwisko. Patyna, lekkie ślady używania. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro .800, średnica 44 mm, wysokość 34 mm, waga 30,38 g.
Estimate: EUR 115 - 184
Price realized | 46 EUR |
Starting price | 23 EUR |