Polska, Wpinka patriotyczna orzeł Legionów Polskich
Ładna ciekawa wpinka. Szpila kompletna. Patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Miedź(?), wymiary 18 x 25,5 mm, waga 1,76 g.
Estimate: EUR 23 - 46
Price realized | 13 EUR |
Starting price | 11 EUR |